Тур фірма Вінниця

Тур фірма Вінниця

Ввічливі співробітники - професіонали своєї справи повністю візьмуть на себе організацію Вашого відпочинку. Вас завжди уважно вислухають і допоможуть підібрати тур в будь-яку країну світу.

Найкраще туристичне агентство у Вінниці - це "Mexico"

Завжди є безсумнівні лідери, професіонали своєї справи, експерти свого продукту - це ми! Туристичне агентство Верона-тур не стоїть на місці, ми працюємо для Вас! Розвиваємо нашу мережу, відкриваємо нові офіси, Інспектуємо готелі і відкриваємо нові країни, а найголовніше надаємо своїм туристам кращий сервіс в Україні! Саме тому щороку ми стаємо переможцями різноманітних конкурсів та завойовуємо безліч нагород. Завдяки довірі наших туристів ми в Топ 50 кращих агентств України 2016, Топ 100 найкращих агентств України 2017, переможці в номінації «Якість» 2017, «Надійність» 2016, «Довіра» 2015 року, «Якість» 2014 з версії щорічного конкурсу «Бізнес-еліта Поділля ». Наш директор завоювала титул «жінка Вінниччини» 2018 у сфері Туризм.

Якщо Ви мрієте подарувати собі нові відчуття або навпаки повернутися в улюблені місця - тоді Вам до нас!

Від багатьох інших вінницьких агентств нас відрізняє любов і повагу до свого туристу, якщо Ви мрієте подарувати собі нові відчуття або навпаки повернутися в улюблені місця неодмінно відвідайте Mexico, наші співробітники завдяки професіоналізму та відданості своїй улюбленій справі, завжди раді допомогти Вам з вибором і приділити рівно стільки часу і уваги, скільки необхідно для досягнення бажаного результату.

У Вас є унікальна можливість відправитися в незабутні подорожі, насолодитися приємним відпочинком, відкрити для себе весь світ, все це і навіть більше, Ви отримаєте при мінімальній витраті часу, довіривши це нам. Наше агентство співпрацює тільки з надійними туристичними операторами України і за її межами, що дозволяє швидко і якість сформувати індивідуальний турпакет за прийнятними цінами.

Туристичне агентство "MEXICO". Ми чекаємо Вас за адресою: м.Вінниця, вул. Пирогова, 101 щодня з 9:00 до 21:00 без вихідних.
Підбір туру не виходячи з дому за телефонами: (073) 470-70-80, (096) 006-05-06